Kašpar Adolf (Bludov 1877 - 1934 Železná Ruda)
Rusava, signováno vlevo dole A. Kašpar, akvarel/papír, 24 x 33,5 cm, (výřez pasparty), pasparta, sklo, lehce poškozený rám; Dřevorubec, monogramováno a datováno A.K. 1925, akvarel/papír fixovaný na kartonu, 14 x 11 cm, pasparta, sklo, rám (Šm)
25.05.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 3.000,-
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |